Madeleine Pyk
2020-02-22
738669
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK, litografi, figurkomposition, signerad, provtryck, bildmått ca 29x21 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram