Uppläggningsfat Kina 1700-tal
2020-02-20
738648
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, famille rose, längd ca 32 cm
Smärre slitage