Beck & Jung
2020-02-22
738638
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): 2 st, Computer ink plot, signerade, daterade 1985, bladmått ca 25x35 cm
Framstår i gott skick, ej examinerade ur ramar