Josef Frank Sideboard
2020-02-18
738529
| Klubbat belopp | 17 500 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JOSEF FRANK, sideboard, för Svenskt Tenn, modellnr 2115, fanerad i mahogny, tre lådor i sargen, beslag i mässing, skivan med kantlist, brännmärkt, höjd ca 74, 132x46 cm, nyckel finns
Repor, fläckar, något blekt, märken