Bordslampa tenn
2020-02-22
738514
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, tenn, 1900-talets första hälft, märkt "Hags Tin", höjd ca 49 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen