Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, Dux, 1950/60-tal, ben i lövträ, stoppad och med lösa dynor, textilk klädsel, sitthöjd ca 43, längd 188 cm
Ena armstödet med mindre hål, slitage, smärre fläckar
738512
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här