Golvlampa 1930-tal
2020-02-17
738419
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, funkis, förnicklad och bemålad metall, höj- och sänkbar, toalhöjd inkl. sockel ca 153 cm
Bruksslitage