John E Franzén färglitografi
2020-02-20
738355
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "The visitor", monogramsignerad och daterad JEF 2014, PT, färglitografi, bildmått ca 48x72 cm