Schatull
2020-02-19
738345
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHATULL, Kina, 1900-tal, lövträ, beslag i mässing, invändigt 5 lådor samt hyllor, höjd ca 61, 50x33 cm
Renoverat, slitage