Madeleine Pyk
2020-02-17
738228
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (Född 1934): "I vagnen", blandteknik, signerad och daterad 1969, dagmått 17 x 14 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.