Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA YDSTRÖM, nötskrika i buskage, olja på duk, signerad och daterad 1948, 63 x 50 cm.
Färgbortfall.
738107
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här