Kruthorn

Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUTHORN, 1800-tal, horn, allmoge, sannolikt Tyskland, lock och beslag av trä samt smide, ca 20x19 cm

Spricka i benet vid ena hålet med träplugg, lagningar

738084

2020-02-23