Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, Dansk möbelproducent, teak samt zebranofanér, skjutdörrar, invändigt med hyllor och lådor, delvis med zebranofanér, höjd ca 71, 165x43 cm
Smärre slitage
738034
2020-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här