Axel Lind oljemålning
2020-02-18
738013
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Vinterandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 100x118 cm