Georg Lindström
2020-02-16
737924
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): Slussen, med Katarinahissen i bakgrunden, signerad och daterad Georg Lindström -43, olja på pannå, 60x73 cm
Smärre färgbortfall