Ulf Greder färglitografi
2020-02-17
737870
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Mozart Kv 516", signerad Ulf Greder, 21/360, färglitografi, bladmått ca 63x66 cm