Penselvaser Kina
2020-02-22
737831
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets mitt, cylinderformade, polykrom dekor, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 28 cm
Smärre slitage