Hans Erik Eriksson oljemålning
2020-02-18
737730
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Sommaräng, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 40x61cm