Madeleine Pyk färglitografi
2020-02-17
737649
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk, numrerad 3909/5000, färglitografi, bladmått ca 57x42 cm