Madeleine Pyk färglitografi
2020-02-17
737648
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk, 3909/5000, färglitografi, bildmått ca 57x42 cm