Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets senare hälft, mahogny, med skåpdörrar i glas, mässingshandtag, höjd ca 61, 49x39 cm
Smärre slitage, repa på ena skivan
737625
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här