Taklampa Italien Murano
2020-02-19
737607
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARLO NASON, taklampa, klar- och bärnstensfärgat glas, klockformad, Murano, Italien, för Mazzega 1960-70-tal, höjd ca 32 cm
Ett nagg finns