Sängbord
2020-02-16
737585
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, med låda, höjd ca 53, 45x32 cm
Smärre slitage