Oidentifierad konstnär
2020-02-25
737579
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannåä, signerad, mor med barn i parkmiljö, bildmått 30x24 cm