Oidentifierad konstnär 1800-talsmålning
2020-02-17
737529
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Bedjande dominikanermunk, olja på duk, ca 54,5 x 66 cm
Senare spännram, viss krackelering, smärre tryckmärken