Carl Luthander olja
2020-02-17
737523
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Motiv från Hamnkrok, signerad och daterad-28, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 32x32 cm