Madeleine Pyk färglitografi
2020-02-22
737433
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk, 3737/5000, färglitografi, bildmått ca 57x42 cm
Oramad