Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
HACKEFORS, teservis, 1900-talets första hälft, porslIn, 21 dlr, floral dekor, bestående av 9 tekoppar med fat, 9 assietter, tekanna, sockerskål samt. gräddkanna
Smärre slitage
737405
2020-02-21