Albert Johansson färglitografi
2020-02-14
737359
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -53, 7/20, färgserigrafi, bildmått 50x33 cm