Kåsa
2020-02-21
737354
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KÅSA, möjligen Jan Johansson, masurbjörk, signerad JJ, mått ca 15x15 cm
Smärre slitage