Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 556/1000, färglitografi, 70x50 cm
Ej examinerad ur ram
737209
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här