Curt Sjöberg oljemålning
2020-02-15
737134
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CURT SJÖBERG (1911-1987): "Serveringen, Norrmälarstrand", signerad och daterad C Sjöberg -81, olja på duk, ca 33x41 cm