Stilleben
2020-02-14
737114
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med hummer, olja på duk, signerad URSBU, 1900-tal, 50 x 61 cm.
Sedvanligt ytslitage.