Karel Appel
2020-02-13
737095
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, 99/195, färglitografi, bladmått ca 74x54 cm