Sven Linderoth oljemålning
2020-02-13
737081
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LINDEROTH (1900-tal): Motiv från Nacka -Kvarntorpssjön, signerad och daterad Sven Linderoth 1928, olja på duk, ca 60x80 cm