Krön 1800-tal
2020-02-13
737059
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRÖN, 4 st, 1800-tal, skuren dekor, varav ett förgyllt, längd ca 59-121 cm
Ett krön med senare bemålning