Oidentifierad konstnär
2020-02-19
737004
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad G HAgen 1921, Porträtt av Hjalmar Branting, olja på duk ca 45x36 cm