Madeleine Pyk 3 färglitografier
2020-02-19
736995
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934):(3), kompositioner, färglitografier, samtliga signerade samt numrerade 1346/5000, bladmått ca 50x65 cm
SMärre slitage