Oljemålning
2020-02-13
736897
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skördemotiv, signerad M Rodig, olja på duk, ca 38x56 cm
Duklagning