Stig Jonzon
2020-02-20
736822
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Alvarsmark, Alböka, Öland,", signerad och daterad Stig Jonzon 1959, olja på pannå, mått ca 55x14 cm