Ljuskrona venetiansk stil
2020-02-12
736737
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, 6-armad, höjd ca 90, diameter 75 cm
En ljuspipa med lagning