Bordslampor
2020-02-13
736670
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, parina, höjd inkl. skärm ca 65 cm
Skador