Fat Kina
2020-02-19
736614
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, (9) Kina, 1800/1900-tal, dekor i undergalsyrblått, diemeter mellan ca 12,5-14 cm
Nagg förekommer