Figurin
2020-02-19
736581
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, Kina, 1800/1900-tal, glaserat lergods, höjd ca 38 cm
Ena armen lagad, nagg, slitage