Ljuskrona 1900-talets mitt
2020-02-19
736492
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljuspunkter, behängd med olikformade prismor, diameter ca 40, höjd ca 27 cm
Smuts, slitage, saknade prismor kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen