Madeleine Pyk litografi
2020-02-19
736489
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Slussen´´, signerad M Pyk 182/380, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm