Royal Copenhagen servisdelar
2020-03-15
736414
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, 13 dlr, servisdelar musselmalet halv- och helblond, bestående av,
4 st kaffekoppar nr 1035, 6 st underfat nr 1035, gräddsnipa nr 1031, sockerskål nr 1112, genombruten burk nr 1015, samtliga 1:a sortering
Skador: Nagg på gräddsnipa