Soffbord bambu rotting
2020-02-12
736411
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-tal, bambu och rotting, skiva i råglas, höjd ca 59, 96x61 cm
Smärre skador o slitage