Bordslampa
2020-02-18
736263
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, böjlig, lackerad metall, höjd ca 40 cm
Bucklor och repor på skärmen, funktionen garanteras ej