Vas glas 1800-/1900-tal
2020-02-14
736179
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS, glas, 1800-/1900-tal, slipad dekor av maskrosor, signerad B 132, höjd ca 25,5 cm
Någon repa